20 نکته در مورد واردات مواد اولیه آرایشی

واردات مواد اولیه آرایشی

آشنایی با فرایند واردات مواد اولیه آرایشی

برای واردات مواد اولیه آرایشی لازم است باید و نبایدهای مختلفی را در اولویت قرار دهید. اطلاعاتی در مورد تعرفه، شرایط، مدارک مورد نیاز، مدت زمان لازم و … از اصلی ترین نکاتی می باشد که در واردات یک کالا باید مورد بررسی قرار گیرد. واردات مواد اولیه آرایشی را به شرکت عطر تن آرای بسپارید تا بتوانید با اطمینان خاطر از کیفیت و فرایند واردات، محصولات مورد نظر خود را از کشور مقصد دریافت کنید.

واردات مواد اولیه آرایشی به منظور افزایش کیفیت محصولات تولیدی می تواند نقش بسیار مهمی داشته باشد. امروزه شرکت های مختلفی در سراسر جهان فقط در حوزه ی تولید مواد اولیه برای طراحی و ساخت برندهای آرایشی فعالیت دارند. البته کلاهبرداران زیادی نیز هستند که به دنبال فریب بوده و در صدد فروش محصولات آرایشی نامرغوب  می باشند. به همین دلیل تاکید ما آن است حتما برای واردات مواد اولیه آرایشی با شرکت های شناخته شده در ارتباط باشید تا بتوانید از ایجاد مشکلات بعدی جلوگیری کنید.

واردات مواد اولیه آرایشی از تمام کشور ها
مواد آرایشی

واردات مواد اولیه آرایشی در ایران

واردات مواد اولیه آرایشی معمولا از کشورهای همسایه و آسیایی از رونق بیشتری برخوردار است. در ایران فرایند واردات به صورت قانونی و قاچاقی انجام میشود. اگرچه واردات قاچاق، هزینه و دردسر های زیادی ندارد ولی راه مطمئنی نیست. به خصوص اگر شما یک شرکت معتبر در زمینه ی تولید محصولات آرایشی هستید ، هرگز با انتخاب این نوع از راهکارها، اعتبار و کیفیت محصولات خود را زیر سوال نبرید.

برای واردات انواع مواد اولیه از راه قانونی می توانید با شرکت عطر تن آرای در ارتباط بوده و راهنمایی لازم را دریافت کنید. ما اینجا هستیم که شرایط تولید لوازم آرایشی در کشورمان را بهبود دهیم. بدون تردید با همکاری هم می توانیم در این مسیر موفق و پیروز باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر برای واردات مواد اولیه آرایشی  با ما در تماس باشید.

هزینه ی واردات مواد اولیه آرایشی

هزینه ی واردات مواد اولیه به فاکتور های مختلفی وابسته است به همین دلیل نمی توان یک نرخ مشخصی را در نظر گرفت. همکاران ما بعد از مشخص شدن مواد اولیه مورد نیاز  می توانند متناسب با کشور مقصدی که انتخاب شده است، برآوردی از هزینه ی لازم را در اختیار شما قرار دهند. تلاش ما این است هزینه های وارداتی را کاهش دهیم. از مهمترین عوامل موثر در تعرفه ی واردات مواد اولیه می توان موارد زیر را نام برد:
⦁ هزینه های پرداخت شده برای  خرید خارجی

⦁ هزینه ی خرید محصول

⦁ هزینه های مربوط به بازرسی کیفی محصول

⦁ هزینه مورد نیاز برای حمل و نقل محصولات

⦁ هزینه های لازم برای  بازرسی کالا

⦁ هزینه های انبارداری

هزینه های گمرکی

کیفیت مواد اولیه و کشوری که برای واردات محصول انتخاب شده است، از اصلی ترین پارامترهای تاثیر گذار در قیمت نهایی معرفی می شوند. کشورهای اروپایی معمولا هزینه ی زیادی را برای واردات انواع مواد اولیه پیشنهاد می دهند به همین دلیل مقرون به صرفه نخواهد بود. شرکت های زیادی هستند که محصولات خود را در استانداردهای اروپایی تولید می کنند و هزینه ی معقول نیز در نظر دارند، این نوع از شرکت های می توانند بهترین گزینه برای خرید در نظر گرفته شوند.

این مطلب را هم ببینید
تولید محصولات میکاپ

واردات مواد اولیه آرایشی در ایران

فرایند واردات مواد اولیه آرایشی

برای واردات مواد اولیه لازم است مجوز و مدارک ویژه ای آماده شده و یک فرایند مشخص برای واردات در اولویت قرار گیرد. مدارک و مجوز های خاصی برای واردات مورد نیاز است، اگر شرکتی بخواهد همه ی پروسه ی لازم را به تنهایی انجام دهد، بی شک نیازمند اتلاف زمان زیادی خواهد بود. شرکت عطر تن آرای به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه ی واردات توانسته است در همه ی این سال ها با ارائه ی خدمات عالی در اولویت انتخاب شما عزیزان باشد. از اصلی ترین شرایط لازم برای واردات مواد اولیه آرایشی می توان موارد زیر را نام برد:

⦁ دریافت گواهی منبع

⦁ اخذ مدرک بسته بندی و پکینگ

⦁ ارائه ی فاکتور فروش

⦁ داشتن اظهارنامه ی گمرکی

⦁ دریافت برگ سبز گمرک

⦁ اخذ گواهی مربوط به GMP

⦁ دریافت مجوز ترخیص نامه

⦁ ارائه ی پروانه ی واردات

⦁ داشتن طرح شبنم با طرح اصالت اجرایی

⦁ داشتن مجوز نمایندگی از شرکت تولید کننده

⦁ ارائه ی برگه ی فرمولاسیون

⦁ داشتن کارت بازرگانی

⦁ مجوز مصرف

برای ثبت سفارش واردات مواد اولیه می توانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید. همکاران ما متناسب با مواد اولیه ی مورد نیاز برند شما، بررسی های لازم را انجام داده و مشاوره ی دقیق در اختیار شما قرار می دهند. به دلیل حساسیت بالای این نوع از محصولات، نیازمند دریافت و اخذ مدارک مختلفی در پروسه ی ترخیص کالا است.

این شرایط اگرچه می تواند تصویر نامطلوبی به همراه داشته باشد ولی با یک نگاه جزیی متوجه خواهید بود که سخت گیری های لازم در این مسیر، می تواند کیفیت محصولات وارداتی را افزایش دهد. به همین دلیل تاکید می شود راه های قانونی را برای واردات انتخاب کنید تا بتوانید از مرغوب بودن مواد اولیه ی مورد نیاز برای تولید یک محصول آرایشی مطمئن باشید.

این مطلب را هم ببینید
واردات پوکه کرم موس خاص
واردات انواع مواد اولیه آرایشی
واردات مواد خام آرایشی

واردات مواد اولیه آرایشی با شرکت عطر تن آرای

واردات مواد اولیه آرایشی را با شرکت عطر تن آرای نهایی کنید تا بتوانید به راحتی و در کوتاهترین مدت زمان، فرایند لازم را تکمیل کرده و مواد اولیه ی مرغوب برای تولید برند آرایشی خود انتخاب کنید. همانطور که در بررسی شرایط لازم برای واردات محصولات آرایشی یادآور شدیم  پروسه ی واردات به این آسانی نیست. اگر دستورالعمل های لازم به خوبی در اولویت قرار نگیرد در این صورت گرفتار خسارت و ضرر زیادی خواهید بود. همکاران با تجربه و کاربلد ما در شرکت عطر تن آرای اروند راهنمایی لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

با ما از فرایند واردات محصولات مورد نظر خود مطمئن باشید. ما همه ی دستورالعمل های لازم برای واردات یک کالا را به خوبی می دانیم به همین دلیل با ارزیابی دقیق می توانیم از ایجاد مشکلات جلوگیری کنیم. اگر تجربه ی واردات کالا را ندارید، حتما با شرکت های شناخته شده و فعال در این زمینه در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *